ملت ایران این‌بار هم همچون گذشته با بصیرت، آگاهی و هوشیاری صف خود را از آشوبگران، فتنه‌گران و اغتشاشگران جدا کردند و بار دیگر آتش فتنه دشمنان را خاموش و نقشه‌های آنها را نقش برآب کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس،این بار هم مردم همچون گذشته با بصیرت، آگاهی و هوشیاری صف خود را از آشوبگران، فتنه‌گران و اغتشاشگران جدا کردند و بار دیگر فتنه دشمن را خاموش و نقشه‌های آنها را نقش برآب کردند.

ملت ایران با حضور در راهپیمایی اقتدار و آرامش نشان دادند که همچون ۴۰ سال گذشته پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و همواره پشتیبان جمهوری اسلامی ایران هستند.

سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران روز گذشته در جمع راهپیمایان پایتخت ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی و حمایت از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی به مسئولین گفت: مردم با حضور در صحنه وظیفه خود را اعلام کردند و حالا باید مسئولین و مدیران وظیفه خود را در قبال مردم انجام دهند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هشدار به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی تاکید کرد:  به آمریکا، انگلیس، صهیونیست‌ها و آل سعود می‌گویم، ما را در میدان امتحان کردید و در صحنه‌های مختلف سیلی خوردید، برخی از سیلی‌ها را جهان دیده است و برخی را هم ندیده‌اند؛ اما دشمنان بدانند اگر از خط قرمز‌های ما عبور کنند نابودشان می‌کنیم.  هر کسی بخواهد به مال، جان و ناموس ملت ما تعرض کند، سخت مجازات خواهد شد؛ آن‌گونه که همگان عبرت بگیرند. ما نجابت به خرج دادیم و مدارا کردیم، اما دشمنان مراقب باشند که صبر ما انتها دارد؛ پس باید به ملت ایران احترام بگذارند؛ اگر این نیروی متراکم ما آزاد شود، دشمنان در هیچ جای جهان امنیت نخواهند داشت.

  • نویسنده : سید مهدی سروش