شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم خواست تا دوشنبه ۴ آذر در اجتماع بزرگ حمایت از امنیت و اقتدار شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم تهران دعوت کرد تا در اجتماع بزرگ خودجوش مردمی در حمایت از اقتدار و امنیت کشور حضور به‌هم رسانند.

متن کامل این اطلاعیه به‌شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

در پاسخ به درخواست‌ها و تماس های مکرّر برگرفته از دیانت، بصیرت و دشمن‌شناسیِ اقشار مردم شریف و ولایتمدار تهران اعم از هیئات مذهبی، اصناف و بازاریان، طلاب و روحانیّت معظم و دیگر تشکّل‌های مردم‌نهاد، به آگاهی می‌رساند؛ تجمع حماسی مردمی در لبیک به مقتدای عظیم الشأن امّت اسلامی، مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» و حمایت از اقتدار و امنیت کشور در برابر شرارت‌های آشوبگران و دسیسه آمریکایی ــ صهیونیستی و مزدوران استکبار؛ رأس سـاعـت ۱۴:۳۰ روز دوشــنبـه چـهارم آذرماه ۱۳۹۸ با حضور پرشور و حماسی آحاد مردم فهیم و زمان‌شناس تهران و با سخنرانی سردار سرلشکر پاسدار دکتر حسین سلامی فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان انقلاب اسلامی و خیابان‌های اطراف برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از عموم آحاد و اقشار مختلف مردم بصیر و همیشه در صحنۀ تهران دعوت کرد تا با حضور حماسی و معنوی خود بار دیگر از اقتدار و امنیت کشور و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده و بیزاری و انزجار خود را نسبت به آشوب‌طلبان و اشرار اعلام و اقدامات خرابکارانه و خلاف نظم و امنیت عمومی را به‌شدت محکوم کنند.

شایان ذکر است با توجه به استقبال گسترده مردم انقلابی، محل تجمع از ساعت ۹:۳۰ صبح روز دوشنبه چهارم آذر ماه در میدان امام حسین علیه السلام به ساعت ۱۴:۳۰ همان روز در میدان انقلاب اسلامی تغییر یافته است.

  • منبع خبر : تسنیم