جانشین فرمانده کل سپاه گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی‌مان آمریکایی‌ها از اینکه اغتشاشات ایران ظرف 48 ساعت خاتمه یافت دیوانه شده‌اند و از اینکه در ایران دیگر آشوبی نیست ناراحت هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از گردان‌های نمونه ی یگان امنیتی حضرت صاحب‌الزمان(عج) سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که نشان‌دهنده بر حق بودن انقلاب اسلامی است در چند روز اخیر نشان داده شد چرا که همه خبیث‌ها و اشرار عالم بخصوص آمریکای جنایتکار جمع شده بودند تا جمهوری اسلامی را به هم بریزند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در بسیاری از موارد وقتی گزارشاتی را از اغتشاشات در برخی مناطق می‌خواندم و یا می‌شنیدم با شلیک‌های متعدد به سمت نیروهای بسیجی، امنیتی و انتظامی مواجه می‌شدم در حالی که دلدادگان انقلاب اسلامی پای کار ماندند و نشان دادند که قوت انقلاب اسلامی و توانمندی آن چقدر است.

سردار فدوی با بیان اینکه توانستیم اغتشاشات اخیر را ظرف ۴۸ ساعت جمع و جور کنیم‌، گفت: تماس‌های صوتی و تصویری زیادی را با مسؤولین سپاه در استان‌های مختلف بعد از پایان اغتشاشات (در ۴۸ ساعت ابتدایی) برقرار کردیم و آن ها اعلام کردند که هیچ تلاش مذبوحانه دیگری وجود ندارد. این در حالی است که اغتشاشات و شرارت‌ها پایانی ندارد لذا همه رزمندگان انقلاب اسلامی و بسیجیان باید پای کار انقلاب باقی بمانند.

وی بیان داشت: ما نمی‌خواهیم که خبیث‌های عالم ضرر و زیانی را به مردم و کشورمان وارد کنند اما اگر باز هم برای مقابله با انقلاب اسلامی پای کار بیایند اقداماتی را که علیه آنان در طول ۴۰ سال انجام داده‌ایم تکرار خواهیم کرد.

سردار فدوی درخصوص مساله گرانی بنزین افزود: دولت باید تمهیدات لازم را اتخاذ کند تا مردم کمتر متضرر شوند البته شاید بعداً نفع بیشتری از این قضیه ببرند اما ابتدای آغاز سهمیه‌بندی بنزین مردم با سه برابر شدن قیمت آن مواجه هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: وقتی به خانه‌، فروشگاه، بیمارستان، بانک و پمپ بنزین حمله کرده‌اند اقدامی خبیثانه است که البته این کارها هم اعتراض و اغتشاش نیست بلکه دزدی است و تفاوت اعتراض با آشوب هم در همین است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه، بسیج و نیروی انتظامی و ارگان‌های مختلف در اغتشاشات اخیر پای کار بودند تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی‌مان آمریکایی‌ها از اینکه اغتشاشات ایران ظرف ۴۸ ساعت خاتمه یافت دیوانه شده‌اند و از اینکه در ایران دیگر آشوبی نیست ناراحت هستند که البته ما همه این اتفاقات را عنایت خداوند می‌دانیم.

  • نویسنده : سید مهدی سروش