سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ با حضور در ستاد فرماندهی لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) از نزدیک با پاسداران این لشکر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش بسیج پرس،فرمانده سپاه حضرت محمد رسول ا…(ص) در جمع پاسداران لشکر در حسینیه جان نثاران ولایت افزود: بی نهایت خداوند متعال را شاکرم که بار دیگر این توفیق نصیبم شد تا در این لشکر پر افتخار و مقدس حاضر شدم، لشکر ۲۷ یادآور خاطرات فراوانی برای بنده دارد، درود خدا بر همه شهدای گلگون کفن این لشکر بویژه فرماندهان شهید این لشکر همچون جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان، شهید همت،چراغی، همدانی و فرزانه.
سردار یزدی ادامه داد: ای عزیزان، لشکر۲۷ محمد رسول ا…(ص) در دوران هشت سال دفاع مقدس زحمات بسیار زیادی را متحمل شد و در این راه شهدای زیادی را تقدیم انقلاب و اسلام نموده است، حتی در دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب کبری(س) بار دیگر این لشکر از پا ننشست و وقتی دید مسلمانان سوریه در خطر هستند به کمک آنان شتافت و جوانانی که حتی دفاع مقدس را درک نکرده بودند خلعت زیبای شهادت را به تن کردند.
فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان اینکه دشمنی های ایران اسلامی تمامی ندارد، خاطرنشان کرد: آنها در هر جایی وارد شدند شکست خوردند، در فلسطین، عراق، سوریه، هدف اصلی آنها محور مقاومت هست، یک روز با ایجاد داعش و حالا هم با ایجاد فتنه انگیزی در لبنان و عراق که ان شاا… به فضل خدا این بار هم سیلی محکمی خواهند خورد.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی آنها ایران است تاکید کرد: خواسته دشمنان قسم خورده کشورمان این است نامی از ایران درمنطقه نباشد اما به کوری چشم آنها، جمهوری اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) راه مقاومت را تا نابودی کامل آنها در پیش خواهد گرفت.
سردار یزدی در خاتمه با اشاره به اینکه چشم امید ملت ایران به شما پاسداران است، بیان نمود: تا میتوانید قوای نظامی، جسمانی و معنوی خودتان را بالا ببرید، مردم به شما نگاه می کنند تا ببینند که چقدر محکم و استوار هستید، چگونه از آنها دفاع می کنید و چگونه فرامین حضرت آقا را دنبال می کنید. به پاسداری خودتان افتخار کنید و بدانید دعای ملت شهید پرور ایران بدرقه راه شماست.

  • نویسنده : سردبیربسیج پرس