دبیر برگزاری اولین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه بانوان منطقه ۱۵ از برگزاری این مسابقات در محله کیانشهر شمالی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس ؛اروجلو گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی پیرامون لزوم تربیت بیش از ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم در سطح کشور مجموعه سرای محله کیانشهر شمالی در راستای تشویق و ترغیب آحاد مردم بالاخص جوانان به حفظ قرآن  اقدام به برنامه ریزی و اجرای مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه بانوان کرد.
وی افزود: این مسابقات ، ویژه کسانی است که محل سکونت، تحصیل یا محل کار خود در محدوده جغرافیایی منطقه ۱۵ است و در دو بخش خردسالان در رشته های ۱جزء و ۲۰ سوره از سوره  مبارکه  ناس تا تین و بزرگسالان در رشته های ۳، ۵ ، ۱۰ ،  ۱۵ ، ۲۰ جزء به صورت ناپیوسته و حفظ کل قرآن کریم برگزار می شود.
اروجلو گفت: علاقه مندان می توانند تا تاریخ۹۸/۷/۲۵ بصورت حضوری با مراجعه به سرای محله کیانشهر شمالی واقع  در  کیانشهر خیابان شهید ابراهیمی  بوستان امیر کبیر و یا به صورت غیر حضوری با شماره تلفن ۰۲۱۳۳۸۹۸۶۹۲تماس یا به کانال تلگرامی رسمی کیانشهر به آدرس kiyanshahr@ جهت ثبت نام مراجعه نمایند.
دبیر برگزاری مسابقات تاریخ برگزاری آزمون را روز جمعه دهم آبان ماه اعلام و اظهار داشت زمان برگزاری مسابقه هر رشته متعاقبا اطلاع رسانی می گردد
وی از دیگر شرایط برگزاری این مسابقات جهت تشویق و ترغیب حافظین ملاک قرار دادن
حسن حفظ در برگزاری این مسابقات دانست و اظهار داشت: به نفرات اول و دوم و سوم هر رشته جوایز نفیسی تقدیم خواهد شد.