حجت الاسلام والمسلمین رضایی گفت: بازنشستگی، عقلانیت مبتنی بر علم و تجربه و منظومه‌ای از تجربیات و نورافشانی توانمندی هااست.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس ؛حجت الاسلام والمسلمین رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در مراسم تکریم بازنشستگان نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه گفت: بازنشستگی فصل نتیجه‌گیری و تکریم بازنشستگان با احترام و بهره‌مندی از تجربیات آنان است و مستندسازی تجربیات بازنشستگان، میراثی ارزشمند وسرمایه‌ای ناب محسوب می‌شود.

وی افزود: احترام و تکریم بازنشستگان رسالت تمامی افراد جامعه، نهادها و سازمان‌ها است؛ که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت به کشور گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده‌اند و همواره پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام این نظام و انقلاب اسلامی به شمار می‌روند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در ادامه گفت: بازنشستگی، عقلانیت مبتنی بر علم و تجربه است و مدال افتخاری بر سینه موفقیت عملکرد و منظومه‌ای از تجربیات و نورافشانی توانمندی هااست.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی گفت: خانواده، جایگاهی رفیع در نظام تربیتی و شخصیت بخشی به انسان داشته و محیطی سرنوشت‌ساز است و می‌توان از آن به عنوان تاثیرگذارترین نهاد اجتماعی در تشکیل هویت انسانی و فرهنگی نام برد. رفتارهای اعضا خانواده در اجتماع، بازتاب و انعکاس نوع تربیت و حساسیت والدین به روابط اجتماعی و نحوه تعامل آنان با دیگران است.

وی خاطر نشان کرد: از منظر اسلام کانون خانواده با تحکیم خود جامعه ای مستحکم و سالم می سازد ؛ خانواده نمونه کوچک جامعه است، ‌بود و نبودها، ‌بایدها و نبایدها از خانواده وارد اجتماع می شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه گفت: توجه اساسی خانواده ها به بیانیه گام دوم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی)، نقش بسیار خطیر خانواده برای پیاده کردن سبک زندگی اسلامی ایرانی در محدوده خویش است. در اینکه حکومت وظیفه برجسته ای دارد برای مقابله همه جانبه با تهاجم فرهنگی دشمنان که هدفشان ضربه زدن به انقلاب و تهی کردن آن از عقبه‌های دینی و ایمانی است، شکی نیست ولی وظیفه حکومت چیزی از وظیفه خانواده‌ها نمی کاهد و آن ها باید با روش‌های ظریف و دقیقی که به کار می‌بندند جوانان خود را از این تهاجمات مصون نگه دارند.

  • منبع خبر : سپاه نیوز