سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران در تجمع بزرگ گردان های عاشورایی تهران به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت گام دوم انقلاب را باید محکم تر ، عالمانه تر و هوشمندانه تر برداشت.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛ سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در خصوص یاد و خاطره ۸ سال دفاع مقدس عنوان داشت:گرامی داشت هفته دفاع مقدس تجلی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا ، ایثار گری های جانبازان و رزمندگان در دلها و اذهان ملت غیور ایران اسلامی است . فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) با بیان فراز و نشیب های هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن و خیانت و خباثت های دشمنان خارجی و داخلی در جلوگیری از پیشرفت کشور در زمینه های مختلف سازندگی ، هسته ای ، توان نظامی و موشکی اظهار داشت به برکت خون مطهر شهدا ، مجاهدت های جانبازان ، رزمندگان و صبر و مقاومت خانوادهای معزز شهدا و مردم شجاع ، غیور و دلاورمان این آرزو را به گور برده و خواهند برد.

وی در ادامه یادآوری کرد امروز دشمنان ما در مقابل عظمت ، اقتدار ،عزت و صلابت مردم ما زانو به زمین زده اند آنها حتی برای جبران شکست های خود حاضرشده اند در لابه لای راهروها و پشت پرده های اتاق های مذاکرات با دیپلمات های ما هم عکس یادگاری بگیرند تا از این طریق بتوانند ذره ای از آلام شکست های خود را تسکین دهند.

وی افزود :امروز دشمنان ما به دنبال آن هستند که در مقابل رشد و پیشرفت ملت ما بازدارندگی ایجاد کنند آن ها ها نگران این هستند که ایران اسلامی با فرزندان غیورش چگونه نقشه های شومشان را نقش بر آب کرده و طعم شکست را در یمن ، افغانستان ، پاکستان ، سوریه و عراق به کامشان چشانده اند. وی اتکال به خدا ، وعده های الهی ، ولایت پذیری و تبعیت ازفرامین رهبری معظم انقلاب را عامل شکست دشمنان و نوید بخش رهایی مستضعفین و محرومین عالم دانست

سردار یزدی در ادامه مهم ترین ترفند دشمنان اسلام را در جامعه تفرقه و عدم اتحاد مسئولین و آحاد مردم به بهانه سلیقه های سیاسی ، اعتقادی و مذهبی دانست و اظهار داشت :اتحاد مردم در زیر پرچم ولایت و رهبری دشمنان ما را خوار و ذلیل می کند و گام به گام ما را به سرمنزل مقصود و پیروزی نزدیک تر می کند.