فرمانده لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) گفت: بی شک یکی از مهمترین مولفه های کشورمان شهدا هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس ؛سرهنگ پاسدار سید علی بنایی فرمانده لشکرعملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول ا… (ص) ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدا…الحسین(ع) افزود: شهدای عزیزمان از همه چیزشان گذشتند تا ما امروز در این آرامش و آسایش زندگی کنیم.
وی با بیان اینکه کشورما هشت سال دوران دفاع مقدس را در حالی شروع کرد که با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کرد، اظهار داشت: این هنر امام خمینی(ره) بود که توانست در برابر همه آن مشکلات و سختی ها همه را درکنارهم نگه دارد و رهبری کند
بنایی ادامه داد: رزمندگان دوران دفاع مقدس داوطلبانه و با شور و اشتیاق بسیار تا دیدند دشمن بعثی به کیان کشورمان یورش آورده است به مقابله با آنها رفتند و چه خوش درخشیدند و سیلی محکمی به آنها زدند و نگذاشتند که حتی یک وجب از این خاک مقدس به دست آنها برسد.
فرمانده لشکر۲۷ محمد رسول ا…(ص) در خاتمه تاکید کرد: امروز هم پاسداران وجوانان با غیرت و صلابت کشورمان نخواهند گذاشت تا دشمن قدار نگاه چپ به مرزهای کشورمان کند. در هشت ساله دفاع مقدس ما حتی سیم خاردار هم نداشتیم اما امروز جوانان ایران اسلامی بهترین تجهیزات تخصصی نظامی را در درون کشور تولید می کنند که حتی کشورهای اروپایی انگشت حیرت به دهان گرفته اند.

  • منبع خبر : روابط عمومی لشکر27 محمد رسول ا...(ص)