فرمانده سپاه عاشورا گفت: دوام و بقای یک ملت به معرفت دینی، بصیرت انقلابی و تبعیت از ولی فقیه است و همه ما باید پاسدار ارزش‌ها باشیم.

به گزارش بسیج پرس ، سردار عابدین خرم روز پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه مراغه اظهار داشت: رمز پیروزی یک ملت، وحدت و یکپارچگی و انسجام است که باید همواره بر این اصول استوار و پایبند باشیم.
وی افزود: انقلاب اسلامی با اقتدا به نهضت عاشورا به پیروزی رسید و امروز در تمامی جهان نام انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی جهانی شناخته می شود.
وی اضافه کرد: نعمت های بیشمار امروز کشورمان حاصل مقاومت و استقامت بوده و در حال حاضر انقلاب اسلامی کشورمان الگوی بسیاری از کشورهای جهان است.
سردار خرم ادامه داد: امروز باید در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی همانند حوزه دفاعی عمل کنیم تا شاهد برخی از مشکلات موجود در کشور نباشیم.
وی گفت: انقلاب اسلامی در عدالت و خدمات زیرساختی از ابتدای انقلاب تاکنون کارهای بزرگی را انجام داده و امروز نیز باید در سایه امنیت موجود در کشورمان رفاه و معیشت مردم را بهتر از این تامین کنیم.
عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه نیز در این آئین گفت: خوشبختانه روز به روز شاهد اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم و باید قدردان سپاهیان سربلند و تلاش های آنها باشیم.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی افزود: امنیت امروزمان را مدیون اقتدار نیروهای مسلح در عرصه های مختلف هستیم و این امنیت ارمغانی از خون شهدا در دوران مختلف انقلاب اسلامی است.
وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسداری از انقلاب نقش عمده و اساسی داشته و همیشه در خط مقدم بوده است.
وی اضافه کرد: هدف انقلاب اسلامی ایجاد تمدن نوین اسلامی بود که این تمدن با رشادت ها و ایثارگری های مردم و نیروهای مسلح به وجود آمده و باید با تمام توان در نگهداری از آن کوشا باشیم.
به گزارش ایرنا، در این آیین از زحمات سرهنگ پاسدار رضا سامی تقدیر و سرهنگ پاسدار سعید رشیدی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مراغه معرفی شد.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
۳۰۷۷/۹۸۸۰

  • منبع خبر : ایرنا