فرمانده قرارگاه جنگ‌های نوین ستادکل نیروهای مسلح بیان کرد: با وجود تحریم های فلج کننده، انقلاب اسلامی همچنان به راه خود ادامه می‌دهد.

به گزارش بسیج سردار سرلشکر مصطفی ایزدی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهید سرلشکر گنجی در منطقه زواره اظهار داشت: شهدای ما ارزشمندترین سرمایه وجودی خودشان را تقدیم کردند.

وی در رابطه با شهید گنجی گفت: وی از دانشجویان نخبه دانشکده فنی تهران بود و و گفت اگر زمان مرگ من فرا رسیده باشد، به شهادت میرسم.

ایزدی بیان داشت: حضرت امام حسین (ع) در صحرای کربلا برای کلمه لااله الالله مجاهدت فرمودند و  شهدای ما نیز در این مسیر گام برداشتند و اینگونه است که شهید بروجردی یک روز قبل شهادتش می‌دانست که شهید می‌شود.

فرمانده قرارگاه جنگ‌های نوین ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: ما در مسیر بعثت‌مان، یک جهاد اکبر داریم و یک جهاد افضل که رزمندگان ما در مقابل دشمنان مختلف ایستادند و شهید گنجی‌ هم در دفاع مقدس و هم در صحنه های نبرد مجاهدت کرد.

وی با اشاره به هجوم دشمنان اظهار داشت: مسیری که شهید گنجی طی کرده است، به برکت شهدا ادامه دارد و انقلاب اسلامی ما را به چهل سال رسانده است.

سردار ایزدی تاکید کرد: هر انسانی باید دائما در جهاد اکبر و جهاد اصغر مجاهدت کنند؛ هر کسی باید در محیط کاری خودش و در هر زمینه ای موثر باشد.

فرمانده قرارگاه جنگ‌های نوین ستادکل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به تهدیدهای دشمنان تصریح کرد: با وجود تحریم های فلج کننده، انقلاب اسلامی همچنان به راه خود ادامه می‌دهد.

منبع:فارس