حجت الاسلام حاج صادقی از بخش‌های مختلف رادیو معارف بازدید کرد.

به گزارش بسیج پرس ، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از رادیو معارف بر همکاری میان رادیو معارف و نمایندگی ولی فقیه در سپاه تاکید کرد.

حجت الاسلام حاجی صادقی رادیو معارف را یکی از رسانه‌های موفق در حوزه معارف اسلامی و دفاع مقدس دانست که توانسته است نقش بسیار مطلوبی در جامعه ایجاد کند و مخاطبان خوبی را از قشر فرهیخته و تأثیرگذار جذب کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: می‌توانیم با تولید برنامه‌ها در حوزه دشمن شناسی به ارتقاء سطح بینش سیاسی و دینی مخاطبان کمک کنیم.

در ادامه این نشست کاویانی، سرپرست رادیو معارف گزارشی از فعالیت‌های این رسانه دینی در تولید برنامه‌های با موضوع دفاع مقدس، بیداری اسلامی و دشمن شناسی ارائه داد و آمادگی رادیو معارف را برای تعامل بیشتر این دو مجموعه اعلام داشت.

دراین جلسه راه‌های همکاری و هم افزایی نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با رادیو معارف بررسی شد و موضوعاتی از قبیل: آموزش رادیویی برای کارکنان و خانواده‌های سپاه و ساخت برنامه‌های مستد رادیویی نیز در این جلسه مطرح شد.

در ادامه نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف رادیو معارف و رادیو محرم، در برنامه «حماسه پایداری» که در هفته دفاع مقدس از رادیو معارف پخش می‌شود به عنوان کارشناس برنامه حضور یافت.

  • منبع خبر : تسنیم