مسئول دفتر بسیج دانشجویی تربت‌جام از آغاز پویش جمع‌آوری دارو‌های اضافه منازل برای استفاده نیازمنداندر قالب اردو‌های جهادی با تجویز پزشک به همت این دفتر و درمانگاه امام جعفر صادق (ع) ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان خبر داد.

به گزارش بسیج پرس ،  «رضا البرز» از خراسان رضوی با اعلام خبر پویش جمع‌آوری دارو‌های مازاد دست‌نخورده و مدت‌دارمنازل گفت: این پویش در قالب «نذر دارویی» با تجویز پزشک برای استفاده نیازمندان در قالب اردو‌های جهادی و همچنین بروز بلایای طبیعی یا غیرطبیعی که عمدتاً هلال‌احمر و بسیج مردمی بیشتر می‌توانند به این مهم تسهیل بخشند همزمان با دهه دوم محرم در شهرستان تربت‌جام آغازشده است.

وی با اشاره به تجویز بی‌رویه دارو و عدم استفاده کامل آن در خانوار‌های ایرانی: یکی از مزایای طرح جمع‌آوری دارو‌های اضافی از منازل تجویز گروه‌های پزشکی درمانی در قالب اردو‌های جهادی برای مداوای اقشار آسیب‌پذیر در مناطق محروم و کم برخوردار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همشهری‌های عزیز می‌توانند همه‌روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ دارو‌های اضافی منازل خود را به دفتر بسیج دانشجویی، درمانگاه امام جعفر صادق (ع) و حوزه‌های مقاومت بسیج در مراکز بخش‌ها و روستا‌ها این شهرستان تحویل نمایند.

  • منبع خبر : بسیج نیوز