فرمانده سپاه ناحیه عجب‌شیر گفت: بسیجیان شهرستان با اجرای موفق رزمایش الی بیت‌المقدس سپاه، آمادگی کامل خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش بسیج پرس ، سرهنگ یحیی حیدرپور روز یکشنبه در مراسم اختتامیه این رزمایش افزود: رزمایش با محوریت دفاع از کوی و برزن و آرام سازی اغتشاش‌ها توسط نیروهای واکنش سریع گردان‌های بیت المقدس انجام شد.
وی گفت: در این رزمایش آموزش هایی چون عملیات تاخیری، هلی برن، تاخت و تاز ضد هلی برن، عملیات دورادور، تخمین مسافت آموزش و کنترل اغتشاش ها و مقابله با ناآرامی ها، میدان تیر، بصیرت افزایی، راهپیمائی تاکتیک شبانه و آشنائی با سلاح سبک و سنگین سازمانی تخصصی برای نیروهای شرکت کننده برگزار شد.
حیدرپور افزود: هدف از اجرای این رزمایش ارتقاء توان بسیجیان در سطوح مختلف و آمادگی در مقابل تهدیدهای دشمن و به ویژه نشان دادن اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه بود.
وی گفت: بسیج مجموعه ای از افراد مومن، فداکار، بانشاط و با بصیرت است که همیشه و در همه صحنه ها حضور فعال داشته و در دوره های مختلف از جمله در هشت سال دفاع مقدس و بسیج سازندگی نقش آفرینی کرده است.
رزمایش الی بیت‌المقدس با محوریت برنامه های حوزه های مقاومت آغاز و اجرای برنامه اصلی رزمایش در اردوی ۲ روزه با حضور نیروهای مستقر برگزار شد.

  • منبع خبر : ایرنا