فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: با اجرای طرح صنعت یار توسط سپاه، تلاش می‌شود تا مشکلات مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی برطرف شود.

به گزارش بسیج پرس ، سردارسرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در دیدار فرماندهان سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با امام‌جمعه شهر این استان با اشاره به اجرای طرح مسجد محوری افزود: از سال گذشته موضوع اعتلای بسیج یعنی حضور بسیج در میان مردم، ارتباط با مردم و خدمت به مردم در دستور کار قرارگرفته است.

وی ادامه داد : طرح جهاد روشنایی در شرق اصفهان اجرا می‌شود که در این طرح سلول‌های خورشیدی برای تولید برق، بر روی پشت‌بام منازل نصب می‌شود و درآمد آن به خانواده‌های آن منطقه اختصاص می‌یابد، همچنین با اجرای طرح صنعت یار، تلاش می‌شود تا مشکلات مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی برطرف شود.

فرمانده سپاه استان اصفهان عنوان کرد: توزیع لوازم‌التحریر در مناطق محروم شهر اصفهان، اجرای طرح شهید رهنمون با حضور پزشکان بسیجی به مدت ۵ سال در مناطق محروم، فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی از استان اصفهان در مناطق محروم استان و سایر استان‌ها، فعالیت گروه‌های بسیجی در پل‌دختر برای ساخت منازل مسکونی ازجمله فعالیت‌هایی است که توسط بسیجیان استان اصفهان انجام می‌شود.

  • منبع خبر : سپاه نیوز