جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از اعزام ۱۸ جهادگر قزوینی از شهر محمود آباد نمونه برای کمک به ساخت و بازسازی منازل سیل‌زدگان به نقاط آسیب دیده لرستان خبر داد.

به گزرش بسیج پرس ، بابایی جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از اعزام ۱۸ جهادگر قزوینی برای کمک به ساخت و بازسازی منازل سیل‌زدگان به نقاط آسیب دیده لرستان خبر داد و اظهار داشت: این جهادگران متعلق به گروه جهادی شهید کیامیری محمود آباد نمونه هستند که برای مدت یک هفته در مناطق سیل زده لرستان خدمت رسانی می‌کنند.

بابایی افزود: این گروه جهادی متشکل از بسیجیان بخش اقبال غربی و شهر محمودآباد نمونه است که به صورت خودجوش و داوطلبانه حاضر شده‌اند تا ساخت منازل مسکونی در استان لرستان را انجام دهند.

وی این گروه را دومین مرحله اعزام جهادگران این منطقه به مناطق سیل زده لرستان عنوان کرد و ادامه داد : ساخت و مرمت ۴۵۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان لرستان بر عهده سپاه استان قزوین گذاشته شده است.

بابایی خاطرانشان کرد: طرح جهاد همبستگی ملی نیز به منظور تامین لوازم خانگی و منازل سیل زدگان همچنان در محلات شهر قزوین و تابعه در حال اجرا است.

  • منبع خبر : سپاه نیوز