فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: شهدای خلیج فارس با شجاعت بی‌بدیل خود آنچنان رعب و وحشتی در دل استکبار جهانی آفریدند که برای همیشه در صفحات تاریخ جاودانه خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سردار رمضان زیراهی در نشست هماهنگی برگزاری سی و سومین سالگرد شهدای خلیج فارس با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش، گفت: راه شهدا امتداد مسیر اباعبدالله حسین (ع) است و شهدا با خون خود به جامعه درس عزت، سربلندی و ایثار داده اند.

وی افزود: شهدا به گردن تک تک افراد جامعه حق دارند و با بذل جان خویش به ما آموختند که در راه آرمان ها و اهداف مقدس نظام اسلامی از هیچ چیز دریغ نورزیم.

فرمانده منطقه دوم ندسا تصریح کرد: اکنون جامعه به فرهنگ شهید و شهادت بیش از هر زمان دیگری احتیاج دارد و بدون این فرهنگ مقدس جامعه ارتقاء نیافته و به اهداف عالیه خود دسترسی پیدا نمی کند.

سردار زیراهی خاطرنشان کرد: شهدای خلیج فارس با شجاعت بی بدیل خود آنچنان رعب و وحشتی در دل استکبار جهانی آفریدند که برای همیشه در صفحات تاریخ جاودانه خواهند ماند.

وی تاکید کرد: وظیفه همگانی ما این است که هر ساله یادواره شهدا به ویژه شهدای خلیح فارس را پرشکوه تر و با عظمت‌تر از سال های قبل برگزار کنیم تا فرهنگ شهادت و ایثارگری بیش از قبل در جامعه رواج یافته و نسل جوان با این فرهنگ مقدس بیشتر انس و الفت برقرار کنند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با تشریح برنامه های سالگرد شهدای خلیج فارس، گفت: این برنامه در روز سه شنبه ۱۶ مهر ماه همزمان با سالگرد شهدای خلیج فارس در محل شهادت این قهرمانان در حوالی جزیره فارسی توسط یک فروند بالگرد و با حضور خانواده معظم شهدا انجام خواهد شد.

سردار رمضان زیراهی خاطرنشان کرد: همچنین مراسم سالگرد شهدای خلیج فارس به صورت متمرکز در مرکز استان و در تاریخ ۱۷ مهرماه ۹۸ برگزار خواهد شد.