فرمانده انتظامی پایتخت از آماده‌باش 100 درصدی پلیس تهران برای برقراری نظم، انضباط و امنیت مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سردار حسین رحیمی از آماده‌باش ۱۰۰ درصدی مأموران پلیس پایتخت خبر داد و اظهار داشت: امروز جلسه ویژه‌ای با حضور تمام رؤسا و فرماندهان پلیس پایتخت برگزار و مقرر شد از امروز بعدازظهر مأموران پلیس تهران برای برقراری نظم، امنیت و تسهیل در تردد عزاداران آقا اباعبدالله الحسین(ع) به صورت آماده‌باش ۱۰۰ درصدی در معابر، خیابان‌ها و سطح شهر حضور فعال داشته باشند.

فرمانده انتظامی پایتخت به حضور فعال ماموران این فرماندهی از ابتدای ماه محرم تاکنون اشاره و تصریح کرد: تلاش ما بر این است که مراسم عزاداری امام حسین (ع) با شور، شوق و هیجان و البته در کمال نظم و امنیت برگزار شود؛ خوشبختانه تکایا، هیأت و گروه‌های عزاداری در این هشت روز همکاری لازم با پلیس را داشته و شئونات را رعایت کرده‌اند.

وی با تاکید بر این مطلب که تا  این لحظه مشکل خاصی نداشته‌ایم، اظهار امیدواری کرد که با همکاری مردم و دسته‌های عزاداری بتوان وضعیت مطلوبی را از بعد انتظامی، امنیتی و ترافیکی در پایتخت برقرار کرد تا همه عزاداران بخصوص ۱۰۰ هیات عزاداری بتوانند مراسم خود را به خوبی برگزار کنند.

فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد: تمامی ماموران پلیس تهران تا پایان شام غریبان به صورت ۱۰۰ درصدی حضور فعال خواهند داشت.

  • منبع خبر : فارس