مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) گفت: عزت حضرت ابا عبدا...الحسین(ع) ابدی ست و این را بعد از هزار و چهارصد سال از واقعه کربلا می توان مشاهده کرد.

به گزارش بسیج پرس ، مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان عالم حضرت اباعبدا…الحسین (ع) و یاران باوفایش در حسینیه جان نثاران ولایت لشکر۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) برگزار شد.

حجت الاسلام شعبانپور مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) در این مراسم با اشاره به اینکه ما هرچه که داریم از قیام اباعبدالله الحسین(ع) است، افزود: امام حسین (ع) با خون خود اسلام را زنده کرد و در این راه نباید از نام عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) به راحتی گذشت.

شعبانپور ادامه داد: حضرت زینب کبری(س) از کربلا تا کوفه و شام با صبر و استقامت خود چنان درسی به یزید و یزیدیان داد که تا ابد آن را فراموش نکنند.
وی تصریح کرد: پیام امام حسین(ع) بعد از هزار و چهارصد سال به ما این است که در برابر ظلم به راحتی تسلیم نشویم ولو اینکه خون خود و بهترین عزیزانمان ریخته شود و سیدالشهدا(ع) برای سربلندی و احیای اسلام این کار را انجام داد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۲۷ گفت: گدایی در خانه امام حسین(ع) افتخاری بس بزرگ است و همه ما می بینیم در ایام سوگواری حضرت اباعبدا… همه مسئولین، مردم با هر عنوان و مسئولیتی برای بزرگداشت این ایام تلاش می کنند چرا که امام حسین(ع) همه چیز خود را فدا کرد تا اسلام همچنان سربلند بماند و در این راه همه چیز خود حتی فرزند شیر خوار خود را فدا کرد.

حجت الاسلام شعبانپور در خاتمه تاکید کرد: عزت حضرت ابا عبدا…الحسین(ع) ابدی ست و این را بعد از هزار و چهارصد سال از واقعه کربلا می توان مشاهده کرد.

  • منبع خبر : وابط عمومی لشکر27 محمد رسول ا...(ص)