مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی ضمن قدردانی از پاسخ قاطع و دشمن‌شکن حزب‌الله به تجاوزات ددمنشانه‌ رژیم غاصب صهیونیستی گفت: این اقدام امید امت اسلام و مظلومان و مستضعفان جهان را بیش‌ازپیش زنده کرد.

به گزارش بسیج پرس ، متن پیام آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه به‌مناسبت پاسخ قاطعانه حزب‌الله لبنان به تجاوز رژیم صهیونیستی به مواضع نیروهای حزب‌الله به این شرح است؛

پاسخ قاطع و دشمن‌شکن حزب‌الله سرافراز لبنان، افتخار جهان اسلام و محور مقاومت، به تجاوزات ددمنشانه‌ رژیم غاصب صهیونیستی امید امت اسلام و مظلومان و مستضعفان جهان را بیش‌ازپیش زنده کرد.

با سلسله پیشرفت‌های جبهه‌ مقاومت در سال‌های اخیر و حوادث چند ماه گذشته، بحمدالله، دوران شکست‌های پی‌درپی جبهه کفر و استکبار و فرو ریختن هیمنه پوشالی شجره ملعونه رژیم صهیونیستی فرارسیده و ان‌شاءالله سقوط کامل این نماد استکبار به‌دست جوانان غیور و مؤمن محور مقاومت رقم خواهد خورد و عصر پیروزی امت اسلام و مستضعفان عالم فرا خواهد رسید.

امت اسلام و کشورهای اسلامی و به‌ویژه کشور لبنان قهرمان و حوزۀ علمیه، به حزب‌الله و رهبر شجاع، مؤمن و بصیر آن افتخار می‌کند.

از خداوند متعال عزت و سربلندی امت اسلام و جبهه مقاومت و حزب‌الله قهرمان را خواهانم.

  • منبع خبر : خبر حوزه