سردار سرتیپ پاسدار عبدا... عراقی و هیئت همراه با حضور در ستاد فرماندهی لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) از نزدیک آمادگی های رزمی این لشکر را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش بسیج پرس ، سردار سرتیپ پاسدار عبدا… عراقی با حضور در ستاد فرماندهی لشکرعملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) از نزدیک آمادگی های رزمی این لشکر را مورد ارزیابی قرار داد.

سردار عراقی از بازرسین معاونت عملیات ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت همراه با حضور در صبحگاه مشترک از نزدیک با پایوران لشکر ۲۷ گفتگو کردند.

وی در جمع پاسداران لشکر۲۷ با ادای احترام به شهدای لشکر۲۷ محمد رسول ا…(ص) افزود: این لشکر پرافتخار و خط شکن در دوران هشت سال دفاع مقدس حماسه ها آفرید و در این راه مقدس شهدای زیادی را نیز تقدیم انقلاب نمود. درود خدا به ارواح طیبه این شهدای عزیز بویژه سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان که ان شاا… این سردار قهرمان زنده و به زودی به آغوش ایران اسلامی بازگردد.

سردار عراقی در رابطه با حضور بازرسان ستاد کل نیروهای مسلح در لشکر ۲۷ خاطرنشان کرد: در این بازدید آمادگی های رزمی،امنیتی، جسمانی و نطامی در بالاترین سطح مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

جانشین سابق فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: دشمن از همین صلابت و استواری شما جوانان می ترسد و میداند که اگر قصد تعرض احتمالی به این کشور را در سر داشته باشد با مشت محکمی از سوی نیروهای مسلح کشورمان مواجه و با خفت و خواری مواجه خواهد شد چرا که پاسداران انقلاب اسلامی سیلی محکمی را بر دهان مستکبران خواهند زد.

  • منبع خبر : افتاب