نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در یادواره شهدای محله طالقانی با بیان اینکه دولت مردان باید التزام عملی به آرمان های انقلاب داشته باشند گفت: یکی از آرمان های انقلاب ما تهیه برنامه های اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی و پیگیری اجرای آن است.

به گزارش بسیج پرس ، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم با تاکید بر مقابله با رانت خواری و فساد اداری و اقتصادی ادامه داد : با نظارت دقیق بر عملکرد دستگاه های زیر ربط از شکل گیری کانون های فساد جلوگیری میشود.
وی با بیان اینکه راه حل برون رفت از مشکلات کشور در داخل است گفت : برای رسیدن به جامعه آرمانی از نظر انقلاب باید علاوه بر اتکا به توان داخلی و دانشمندان جوان از اعتماد به بیگانگان اجتناب کنیم.
حجت الاسلام آل هاشم داشتن روحیه انقلابی و مدیریت جهادی را از نیازهای امروز کشور دانست و اظهارداشت: کسانی که در مسیر ایجاد تمدن نوین حرکت میکنند باید ضمن پاسداری از آزادی ، استقلال و عزت ملی و ترویج سبک زندگی اسلامی باید پاک دست ، ساده زیست و در کنار مردم باشند.
امام جمعه تبریز با تاکید بر عدم حاکم شدن نگاه مادی به مسئولیت های واگذار شده، افزود: اهتمام به حفظ ارزش های انقلاب، حفظ بیت المال و جلوگیری از هدر رفت آن، عمل به قانون اساسی و وفاداری به تعهدات از ویژگی های دولت تراز انقلاب برای خدمتگزاری و ایجاد تمدن نوین اسلامی است.
حجت الاسلام آل هاشم در پایان با تاکید بر پاسداری از خون پاک شهیدان در همه عرصه گفت: باید از همه ظرفیت ها برای کمک به نیروهای جبهه مقاومت بهره بگیریم‌‌.

  • منبع خبر : بسیج نیوز