این ورزشگاه هدیه سفر مقام معظم رهبری به مردم شمال کشور به ویژه مردم نوشهر بوده است که با عزم جهادی بسیج سازندگی تکمیل و تحویل شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سرهنگ جواد بخشی از مازندران :صبح امروز ضمن تبریک ولادت با سعادت امام موسی کاظم(ع) از افتتاح ورزشگاه ۵ هزار نفری شهدای نوشهر با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسئولان سپاه کربلا امروز ۳۱ مردادماه در نوشهر خبر داد.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با اعلام اینکه  ساخت ورزشگاه شهدای نوشهر از سال ۹۶ توسط بسیج سازندگی سپاه کربلا آغاز و طی دوسال امروز آماده بهره برداری است، اظهار کرد:این ورزشگاه هدیه سفر مقام معظم رهبری به مردم شمال کشور به ویژه مردم نوشهر بوده است که با عزم جهادی بسیج سازندگی تکمیل و تحویل شد.

بخشی هزینه ساخت ورزشگاه را ۱۷ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: ورزشگاه شهدای نوشهر یکی از باکیفیت ترین ورزشگاه های کشور در شمال است .

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا در پایان با اشاره به اینکه ورزش یکی از دغدغه های مهم سپاه بوده که باعث رشد و شکوفایی کشور می شود، خاطر نشان کرد: ساخت و بازسازی ۱۵۰ سالن ورزشی توسط سپاه تکمیل شد و نیز ورزشگاه های  ۷ تیر بابل و شهید متقی ساری هم توسط بسیج سازندگی سپاه کربلا در حال بازسازی می باشد.