امام جماعت مسجد امام رضا(ع) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس: نکته ای که به نظر می رسد این است شرط موفقیت در هرکاری در نظرگرفتن خدا و مخلص بودن است. حضور خدا در تمامی کار ها رمز موفقیت هر تشکلی است.

حجت الاسلام مسعود اسدی، امام جماعت مسجد امام رضا (ع) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس در خصوص گروه جهادی امام رضا (ع) در شب عید غدیر اظهار داشت: غدیر موضوع تاریخی است که در تاریخ اسلام به وقوع پیوسته است. غدیر درواقع، سند ولایت و حقانیت شیعه را ثابت می کند. همانطور که خداوند متعال در قرآن کریم خطاب به پیامبر اسلام (ص) فرمودند: «یا ایهاالرسول بلغ ما انزل علیک من ربک و ان لم تفعل فما بلغت رسالته» ای پیغمبر، آنچه از خدا بر تو نازل شد (به خلق) برسان که اگر نرسانی تبلیغ رسالت و اداء وظیفه نکرده‌ای. لذا از همین آیه به وضوح اهمیت مسئله غدیر مشخص می گردد.
وی در ادامه و درخصوص تضییع حق ولایت حضرت امیر المومنین علی (ع) از سوی بسیاری از مسلمانان پس از واقعه غدیر ابراز داشت: پیامبر اکرم حجاج را در محلی به نام غدیر گرد اورد و امیرمومنان علی (ع) را به عنوان جانشین حق خویش قرار داد و با این جمله مشهور: «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» رسالت خویش را به اتمام رسانید. تمامی حجاج حاضر در غدیر ولایت حضرت علی (ع) را پذیرفتند. مظلومیت مولا علی(ع) در اینجاست که تمامی مردم می توانند با دو شاهد حق خود را بگیرند اما حق علی (ع)، حقی که خداوند به ایشان محول گردانیده بود را با صدهزار شاهد ضایع کردند.
امام جماعت مسجد امام رضا (ع) ترویج غدیر را وظیفه شرعی هر شیعه عنوان داشت و تصریح کرد: ما به عنوان شیعه در شناساندن غدیر و حقانیت شیعه کوتاهی کردیم، لذا وظیفه دینی ماست غدیری که پیوند دهنده ولایت، نبوت و مهدویت است را با «الیوم اکملت لکم دینکم» گسترش دهیم. شیعیان باید ولایت علی(ع) را در عمل نشان دهند تا فاصله بین آرمان ها و واقعیت نباشد تا ان شاءالله این ولایت و انقلاب به صاحب اصلی حضرت ولی عصر (عج) برسد و ما در سایه حضرت زندگی خوبی داشته باشیم.
حجت الاسلام اسدی، در تبیین اقدامات گروه جهادی امام رضا(ع) بیان کرد: گروه جهادی گروهی است که از جوانان متدین، مسجدی و انقلابی تشکیل شده و کارهایی که انجام می شود در سطح کشور به ویژه در راستای محرومیت زدایی به مردم در حوادث عمدتا غیرمتربه و سازندگی می باشد. لذا قرار بر این است گروه جهادی امام رضا (ع) فعالیت های خویش را با همت جوانان گسترش دهد تا اقدامات بهتر و بیشتری در خصوص بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و کمک به خانوار های نیازمند صورت گیرد تا ان شاءالله دیگر محرومیتی در کشور نباشد‌. از طرفی، اگر ما گروهی کارکنیم و همدیگر را حمایت کنیم می توانیم از کمک های مردمی و خیرین محترم بهره مند شویم. لذا رمز موفقیت گروه جهادی همکاری با مسجد، همیاری و هم دلی و مردم داری است.
وی در پایان و درباره مناسب ترین اقدامات هیئت امنا مسجد و بسیج برای بهبود و توسعه اقدامات گروه جهادی خاطرنشان کرد: گروه جهادی در صورتی موفق می شود که با مسجد همکاری کند و هیئت امنا را همراه خویش بداند و کمک هایی که لازم است را کسب‌ نماید تا به هدف الهی که مدنظر است ان شاءالله برسیم. نکته ای که به نظر می رسد این است شرط موفقیت در هرکاری در نظرگرفتن خدا و مخلص بودن است. حضور خدا در تمامی کار ها رمز موفقیت هر تشکلی است. توصیه بنده این است برادران جهادی ما در هرکاری خصوصا کارهای جهادی خدارا در نظر بگیرند قطعا مردم هم کمک یارشان میشوند و ان شاءالله که موفق شوند