مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس: دولت تا به حال هیچ کمکی به گروه های جهادی نکرده است و تمامی اقدامات اتش به اختیار و با کمک های مردم و بسیج صورت پذیرفته است.

پویا سلیمانی، مسئول گروه جهادی امام رضا (ع) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس در خصوص فعالیت های جهادی این گروه اظهار داشت: گروه جهادی امام رضا (ع) از سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده است و با کمک خدای متعال توانستیم کارهای زیادی را با موفقیت انجام دهیم. ما ۲سال‌ پیاپی است که در ماه رمضان «طرح ایتام» داریم که بر اساس آن، با همکاری کمیته امداد حضرت امام خمینی(ع) برخی از ایتام و نیازمندان را مورد حمایت قرار می دادیم و با اجرای مراسماتی همچون اطعام ایتام، تقدیم هدایا و برگزاری مراسم فرهنگی مانند برگزاری تئاتر این گونه طرح ها را به خوبی اجرا می کردیم.
وی در ادامه و ضمن تبیین دیگر طرح های انجام شده در این راستا ابراز داشت: طرح دیگر ما، توزیع سبد کالا در شهرستان ورامین با کمک مساجد این شهر و گروه جهادی مهدیاران بوده است. در بین هم طرح هایی با عنوان توزیع سبدهای کالا در مناسبت های مختلف و لوازم التحریر در محله بوده است. البته طرح های مختلف و زیادی بوده اما وقت برای شمارش و بیان کافی نیست‌.
مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) درباره اهداف گروه جهادی تصریح کرد: گروه های جهادی از بچه های بسیجی تشکیل میشوند. ما همیشه خط فکریمان خط فکری ولایت فقیه بوده و طبق فرموده حضرت اقا که جوانان ما بایستی با توجه به مسئله «آتش به اختیار» در کارها ورود کنند، ماهم عرصه را در کارهای جهادی مناسب و مساعد دیدیم و بر خود وظیفه دانستیم تا در کارهای جهادی خصوصا با توجه به این وضعیت بد اقتصادی کشور، وارد شویم. ان شاءالله تا توان داریم، به بهترین نحو فعالیت خواهیم کرد تا شرمنده امام زمان (عج) و نائب به حق ایشان، مقام معظم رهبری نباشیم.
وی در رابطه با ماهیت و ساختار طرح غدیر بیان داشت: ما در روز عید غدیر به مناسبت ولایت حضرت امیرالمومنین (ع) مراسمی فرهنگی از قبیل مسابقه، شعر خوانی، مناجات خوانی در مسجد امام رضا(ع) با همکاری امام جماعت مسجد و بسیج پایگاه برگزار کردیم و همینطور سفره اطعامی انداخته شد و در پایان ۳۵ سبد کالا در بین خانوار های نیازمند توزیع شد. الحمدالله مسجد و بسیج همیشه مارا چه از لحاظ مالی و چه از نظر کاری و فکری حمایت کردند. لذا جا دارد از فرمانده محترم پایگاه شهید یونس دهقانیان، آقای بهزاد صبوری و امام جماعت مسجد تشکر ویژه کنم که همیشه پشتیبان ما بودند و مارا از هیچ کمکی دریغ نکردند.
سلیمانی در پایان خاطر نشان کرد: دولت تا به حال هیچ کمکی به گروه های جهادی نکرده است و تمامی اقدامات اتش به اختیار و با کمک های مردم و بسیج صورت پذیرفته است. ان شاءالله در پایان کار، شرمنده خانم فاطمه الزهرا(س) و حضرت امیرالمومنین (ع) و ائمه و معصومین خصوصا امام زمان (عج) نباشیم.