فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) استان تهران گفت: بالغ بر ۷۰۰ گروه جهادی در تهران با سفر به استان ها و شهرستان های محروم و آسیب دیده در زمینه محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

به گزارش بسیج پرس، سردار محمد یزدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در سوسنگرد اظهار کرد: جوانان ما در قالب گروه های جهادی سعی دارند با کمک های مردمی و حضور خود محرومیت را از چهره جامعه پاک کنند.

وی با بیان اینکه افراد شرکت کننده در اردوهای جهادی صرفا بسیجی ها نیستند، افزود: افراد شرکت کننده در اردوهای جهادی بسیج، جوانان و نوجوانانی هستند که با هر تفکر و سلیقه ای که هستند، آبادانی کشور و کمک به هموطنان نیازمند برای آنها اهمیت دارد.

فرمانده سپاه محمد رسولالله (ص) استان تهران تصریح کرد: مانند زمان جنگ، امروز هم شاهد آن هستیم که جوانان بدور از نگاه ها و سلیقه های سیاسی با حس نوعدوستی و هم دوستی در راستای کمک به کشورتلاش می کنند.

سردار یزدی گفت: اکنون بالغ بر ۷۰۰ گروه جهادی فعال در استان تهران وجود دارد که ۵۰ اکیپ آن در شهرستان سوسنگرد مستقر هستند.

وی با اشاره به ارتباط خوب نیروهای مسلح و مردم در ایران اسلامی، عنوان کرد: دشمنان بدنبال ایجاد فاصله بین مردم و نیروهای مسلح هستند چرا که میدانند این اتحاد بین این دو قشر است که کشور را بیمه کرده است.

فرمانده سپاه محمد رسولالله (ص) تهران افزود: در جهان نیروهای مسلح برای ابر قدرت ها فعالیت می کنند اما در کشور ما شاهد این هستیم که هر زمان مردم نیازی داشتند، ارتش سپاه در کنار مردم بودند.