زائران محروم بالای ۴۰ سال که تا کنون مشرف به مشهد مقدس نشده اند و یا بیشتر از ۱۰ سال است که از تشرف این افراد می گذرد، در قالب کاروان های" زائر اولی" یا همان "وصال خورشید " به مشهد مقدس اعزام می کنیم.

مسئول کانون زائر اولی منطقه ۷ تهران، در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس: زائران محروم بالای ۴۰ سال که تا کنون مشرف به مشهد مقدس نشده اند و یا بیشتر از ۱۰ سال است که از تشرف این افراد می گذرد، در قالب کاروان های” زائر اولی” یا همان “وصال خورشید ” به مشهد مقدس اعزام می کنیم.
مهدی مشهدی فراهانی، مسئول کانون زائر اولی منطقه ۷ تهران، در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس، در خصوص اعزام زائر اولی های منطقه ۷ تهران به مشهد مقدس اظهار داشت: بسم الله الرحمن اللهم صلی علی علی بن موسی الرضا المرتضی. برنامه فرهنگی اعزام زائر اولی های امسال به این صورت می باشد که زائران محروم بالای ۴۰ سال که تا کنون مشرف به مشهد مقدس نشده اند و یا بیشتر از ۱۰ سال است که از تشرف این افراد می گذرد، در قالب کاروان های” زائر اولی” یا همان “وصال خورشید ” به مشهد مقدس اعزام می کنیم.

وی در ادامه و در خصوص نحوه اعزام زائر اولی ها به مشهد مقدس ابراز داشت: شرایط اعزام هم به این گونه است است زائران محترم در «زائرشهر» مستقر خواهند شد و به مدت سه روز مهمان آقا علی بن موسی الرضا هستند.
مشهدی فراهانی در پایان خاطر نشان کرد: ما در راستای هرچه بهتر برگزار شدن اعزام زائر اولی ها به کمک خیرین محترم هم نیازمندیم. خیرین محترم می توانند به ازای هر نفر، مبلغ ۲۳۰ هزار تومان بابت زائر اولی ها به شماره حساب ۸۸۱۰۱۰۷۰۰۲۳۶ واریز نموده و در این امر خیر شریک شوند.

  • نویسنده : خانم ملکی