نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس : بانک ها باید به عنوان یکی از اصلی ترین نهاد های تامین منابع مالی برای بخش تولیدی فعالیت کنند.

محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه در گفتگوی اختصاصی خبرگزاری بسیج پرس در خصوص سود و بهره های بانکی در کشور اظهار داشت: بانک ها کمترین میزان ارائه خدمات بانکی را در زمینه های اعطای وام های کم بهره انجام می دهند و هم زمان بیشترین سود را از مردم می گیرند. این مسئله بزرگترین اجحاف در حق مردم شریف کشورمان است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت آگاهی مردم در قبال این مسئله ابراز داشت: مردم باید هوشیار باشند و ازاین موضوع اطلاع کافی داشته باشند چرا که آگاهی کمی آنها نسبت به مسائل مالی و بانکی شرایط را بدتر خواهد کرد.
نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در پایان و در قالب ارائه راهکار برای حل و فصل یاکاهش این بحران خاطرنشان کرد: بانک ها باید در وام دادن به افراد نالایق حساسیت نشان دهند و با صلابت کار کنند و سنوات افراد و شرکت ها و میزان خوش حسابی و عدم بدهکاری آنان را در نظر بگیرند تا سود دهی برای مردم بیشتر شود . بانک ها باید نقدینگی موجود در جامعه را با روش و عملکرد بهتر جذب کنند تا این مسئله باعث پیشرفت و موفقیت اقتصاد کشور گردد.

  • نویسنده : باران رستمی