مسئول راویان ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: ثبت کنندگان خاطرات شهدا و کسانی که دوربین را در دست می گیرند، مانند رزمنده‌ای هستند که سلاح در دست گرفته است.

به گزارش بسیج پرس ، سرهنگ منصور عیوضی، مسئول  راویان ستاد مرکزیراهیان نور کشور در گفتگو با خادمین به بیان خاطره ای از جهادگران رسانه ای در دفاع مقدس پرداخت و گفت: زمان جنگ یک روز به یک برانکارد با مجروح برخوردم و دیدم فقط یک طرف برانکارد بالاست، جلوتر که رفتم دیدم ناد علی است، ناد علی خبرنگار رسانه ای و همکار شما بود و بابت قد کوتاه برانکارد را روی دست بالای سر گرفته و خودش زیر بود و از جلو دیده نمی شد، این خاطره را یکی از همسنگرها در حضور امام خامنه ای گفتند و بچه ها کلی خندیدند.

وی در بیان نقش خبرنگاران جهاد رسانه ای در یادمان های دفاع مقدس گفت: ثبت کنندگان خاطرات شهدا و کسانی که دوربین را در دست می گیرند، مانند رزمنده‌ای هستند که سلاح در دست گرفته است. زمانی که دوربین بر روی دوش او قرار می گیرد مانند یک آر پی جی زن است.

مسئول  راویان ستاد مرکزی راهیان نور کشور اظهار داشت: وظیفه خادمین رسانه ای خطیرتر از سایر خادمین است، چون وظیفه انتشار و انعکاس آثار و خاطرات شهدا را بر عهده دارند.

سرهنگ عیوضی در پایان با آرزوی موفقیت برای خادمین شهدا بیان داشت: ان شاء الله که تک تک شما عزیزان سفیران خوبی برای رساندن پیام شهدا باشید، مانند حضرت زینب (س) که پیام رسان عاشورای اباعبدالله است.

  • منبع خبر : راهیان نور