مسؤول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از چاپ و انتشار کتاب " ارزش فرهنگی یا اقتصادی " درآمدی بر تقابل های شناختی اقتصاد هنر توسط حوزه هنری استان خبرداد .

به گزارش بسیج پرس، مسؤول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از چاپ و انتشار کتاب ” ارزش فرهنگی یا اقتصادی ” درآمدی بر تقابل‌های شناختی اقتصاد هنر توسط حوزه هنری استان خبر داد.

اسحاق آقایی افزود: این کتاب توسط حسین خلیلی و وحید شاکر به رشته تحریر درآمده است و با حمایت واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و توسط انتشارات آناپنا در یکهزار و ۱۰۰ جلد به چاپ رسیده است.

وی بیان کرد: در این کتاب ضمن ارائه تعاریف شناختی ارزش و بازشناسی مفاهیم کارکردی فرهنگ و اقتصاد سعی شده است که از زوایا و نظرگاه های مختلف ، پرسش بنیادی ” ارزش فرهنگی یا اقتصادی” به عنوان یک مسئله شناختی مدنظر قرار گیرد.

آقایی اظهار داشت: همچنین در این کتاب در سعی شده تا منبع مطالعاتی مناسبی برای ورود آگاهانه جامعه هنری کشور ( هنرمندان، مخاطبان, پژوهشگران,مدیران، برنامه ریزان, کنش‌گران رسانه ای و …) به ساحت اقتصاد فرهنگ و هنر فراهم شود.

وی عنوان کرد: واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تلاش دارد تا مباحث تخصصی مربوط به فرهنگ و هنر را به عنوان مرکزی برای رصد، آموزش، رویش و پایش نسلی از جوانان متعهد با تولید محتوای غنی برآمده از فرهنگ انقلاب اسلامی در اختیار مخاطبینش قرار و این اثر را با دقت و وسواس ، این گونه می‌داند.

  • منبع خبر : فارس