نماینده عالی دولت در شهرستان شفت جلب اعتماد عمومی را لازمه کار خبرنگاران دانست و گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون رسانه‌هایی که اعتماد مردمی را جلب کردند و رضایت خداوند را در نظر گرفتند موفق شدند و اکنون نیز اثرگذارند.

به گزارش بسیج پرس، محمدرضا محسنی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، خبرنگاران را مردمی‌ترین قشر جامعه برشمرد و اظهار کرد: خبرنگاران مشکلات مردم را به گوش مسؤولین رسانده و پل ارتباطی مردم با مسؤولین هستند.

وی اثرگذاری افراد در جامعه را مرهون اخلاق‌مداری آن‌ها برشمرد و افزود: در سایه اخلاق است که اثر کار ما به‌ویژه خبرنگاران در جامعه احساس می‌شود و باید کسیکه قلم در دست می‌گیرد صداقت، امانت و وجدان آگاه داشته باشد.

فرماندار شهرستان شفت وظیفه خبرنگار را نقادی دانست و گفت: در سایه رسالت خبرنگاران اگر وظایف خبرنگار دنبال شود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و این نقد در حوزه کار است که موجب پیشرفت و توسعه می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان شفت جلب اعتماد عمومی را لازمه کار خبرنگاران دانست و افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون رسانه‌هایی که اعتماد مردمی را جلب کردند و رضایت خداوند را در نظر گرفتند موفق شدند و اکنون نیز اثرگذارند.

محسنی عملکرد دولت را در کنار گزارش در رسانه‌ها نیازمند اثرگذاری و احساس در بین مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: خدمت آن است که مردم آن را احساس کنند و اینکه اگر کسی تنها ناامیدی‌ها را در جامعه پمپاژ کند نام آن خدمت به مردم نیست.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات در سال جاری بیان کرد: بخشی از وظایف رسانه کمک به گرم کردن تنور انتخابات و معرفی گزینه اصلح به مردم جهت انتخاب است و باید در این راستا عدالت رعایت شود.

فرماندار شفت با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و فروش کمترین میزان نفت پس از انقلاب اسلامی در برهه کنونی گفت: سیاست دولت در این شرایط، آمدن حداقل‌ترین فشار به مردم است اما علیرغم تنگناهای اقتصادی اقدامات متعددی با توجه به کم برخورداری شهرستان در سطح آن رقم خورده است.

  • منبع خبر : فارس