مسؤول هیات رزمندگان چهارمحال و بختیاری گفت: بعدازظهر امروز همزمان با سراسر کشور مراسم قرائت دعای روح‌بخش عرفه در اماکن مقدسه و مساجد استان برگزار می‌شود.

به گزارش بسیج پرس حمیدرضا توسلی امروز در شهرکرد پیرامون برگزاری دعای عرفه در شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری، گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم قرائت روح‌بخش دعای عرفه بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۰ مردادماه برابر ۹ ذی‌الحجه سال ۱۴۴۰ قمری در اماکن مقدسه و مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

مسؤول هیات رزمندگان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه همزمان با برگزاری مراسم دعای عرفه یاد و خاطره ۱۹ شهید استان در حادثه منا گرامی داشته می‌شود، اضافه کرد: این مراسم راس ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز ۲۰ مرداد ماه با نوای دلنشین حاج هاشم صدفی تهرانی در مصلی امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در نقاط دیگر چهارمحال و بختیاری نیز این مراسم به همت هیات رزمندگان استان در مساجد و امکان مقدسه برگزار می‌شود.

توسلی در پایان تاکید کرد: از همه مردم دعوت می‌کنم در این مراسم شرکت کنند و از مضامین استثنایی و ویژه این دعا برای تقویت ارتباط با خداوند بهره ببرند.

  • منبع خبر : فارس