فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان در اختتامیه ششمین جشنواره استانی مطبوعات گفت: دی ماه سال جاری بزرگترین رخداد فرهنگی در حوزه دفاع مقدس با عنوان کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار می شود.

به گزارش بسیج پرس، اباذر سالاری در ششمین جشنواره مطبوعاتی خلیج فارس ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید اظهار داشت: استان هرمزگان در سال جاری شاهد بزرگترین رخداد فرهنگی در حوزه دفاع مقدس خواهد بود.

وی افزود: کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در دی ماه برگزار خواهد شد و مسئولان تلاش بسیاری کرده اند که این برنامه به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

فرمانده سپاه امام سجاد گفت: امروزه اگر آرامش و امنیت و رفاه نسبی را در جامعه شاهد هستیم بواسطه تقدیم خون همین شهدای والا مقام است.

وی با اشاره به نمایش قدرت مندانه سپاه پاسداران در خلیج فارس اظهار داشت: امروزه استان هرمزگان به عنوان یک منطقه استراتژیک در دنیا خبرساز شده و سبزپوشان سپاه با نمایش عزتمندانه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی، هیمنه پوشالی آمریکا و انگلیس را در هم شکسته است.

گفتنی است ششمین جشنواره ملی مطبوعاتی خلیج فارس و آیین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف هم اکنون با حضور مسئولان استانی در تالار شهید آوینی در حال برگزاری است.

  • منبع خبر : فارس