تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه ‌خدمات آستان قدس رضوی در استان‌ها کم‌رنگ نشده است‌، گفت: حدود ۷۰ میلیارد تومان برای کمک به سیل‌زده‌ها کنار گذاشتیم.

به گزارش بسیج پرس، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در جمع فعالان فرهنگی اجتماعی کشور با بیان اینکه ‌خدمات آستان قدس رضوی در استان‌ها کم‌رنگ نشده است‌، اظهار داشت: حدود ۷۰ میلیارد تومان برای کمک به سیل‌زده‌ها کنار گذاشتیم.

‌وی با بیان اینکه هزینه‌کرد این مبلغ در حوزه اشتغال خواهد بود نه در موازی با کمک سایر نهادها، افزود: شتاب خدمت‌رسانی به محرومان در آستان قدس افزایش پیدا کرده است.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه طرح خادمیاری متوقف نشده است و این کار را به صورت مدیریت شده و مطابق با ظرفیت‌های حرم مطهر ادامه می‌دهیم، تصریح کرد: به دنبال ایجاد سایبان در صحن جامع رضوی هستیم اما ۱۲۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد.

تولیت آستان قدس رضوی: جوانان باید در چله دوم در مسیر تمدن‌سازی و موفقیت انقلاب گام بردارند

خدمات آستان قدس رضوی کمرنگ نشده است؛ مناطق محروم شناسایی شده‌اند

تولیت آستان قدس رضوی: امپریالیسم رسانه‌ای به دنبال التقاط حق و باطل است

وی با بیان اینکه تامین این هزینه کار را سخت و به تاخیر انداخته است، ادامه داد: مردم باید احساس کنند اگر زمام کار بر عهده جوانان انقلابی، متعهد و متخصص باشد بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

مروی خاطرنشان کرد: تفکر انقلابی را باید با خدمت‌رسانی شایسته و صحیح به جامعه تعمیق بخشید، تا مردم احساس کنند نیروهای انقلاب خدمتگذار آنها هستند.