مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: جدیدی در چارت کاری فدراسیون کشتی خواهد بود و باید از توانش استفاده شود به شرطی که این همکاری در شأن او باشد.

به گزارش بسیج پرس محسن کاوه با تاکید بر اینکه تیم منتخب کشتی آزاد را در سفر به گرجستان همراهی نمی‌کند، اظهار داشت: نه با تیم بزرگسالان به تفلیس می‌روم و نه همراه تیم جوانان به مسابقات قهرمانی جهان، چون باید در تهران بمانم و تعدادی از کشتی‌گیران ما تمرینات‌شان را در خانه کشتی دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: تمرین تیم بعد از اعزام تیم منتخب به گرجستان تعطیل نمی‌شود و تمرینات را زیر نظر خواهیم داشت.

مدیر تیم‌های ملی که پیش از این گفته بود خلاء یک کرسی در اتحادیه جهانی به کشتی ایران آسیب می‌زند، در این خصوص گفت: موضوع داشتن نماینده در اتحادیه جهانی، مسئله یک روز و دو روز نیست که بشود به سرعت کار را پیش برد. باید اول برنامه‌ریزی شود و راهکار داشته باشیم و بعد می‌شود کاری انجام داد. باید حتما موضوع را آسیب‌شناسی کنیم و ببینیم بهترین راهکار چیست.

کاوه در پاسخ به این سوال که «آیا فدراسیون علیرضا دبیر قصد همکاری با عباس جدیدی را دارد»، تصریح کرد: جدیدی یکی از بزرگان کشتی ما است. مطمئنا در چارت کاری فدراسیون کشتی خواهد بود و باید از توانش استفاده شود، به شرطی که این همکاری در شأن او باشد، جدیدی باید جایگاهی مورد استفاده قرار بگیرد که در حد نامش باشد.

وی همچنین در مورد جلسه با کمیته داوران در مورد اتفاقی که در مسابقات نوجوانان جهان رخ داد، تاکید کرد: در روز معارفه رئیس کمیته داوران، فروتن را دیدم و قرار شد حتما در این خصوص با هم صحبت کنیم و جلسه‌ای داشته باشیم.

  • منبع خبر : تسنیم