جانشین قرارگاه ثارا... تهران با حضور در ستاد فرماندهی لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) از نزدیک آمادگی های رزمی و عملیاتی لشکر را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش بسیج پرس ، سردار محمد کوثری جانشین قرارگاه ثارا… تهران با حضور در صبحگاه مشترک و در جمع پاسداران و بسیجیان لشکر۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) اظهار داشت: از اینکه یکبار دیگر در این لشکر پرافتخار و خط شکن و در جمع شما عزیزان حاضر شدم خدا را شاکرم.

فرمانده لشکر۲۷ محمد رسول ا…(ص) در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: رمز موفقیت ملت ایران ولایت فقیه و مردم هستند. اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب از شما هراس دارند اولا به پشتوانه رهبری همچون مقام معظم رهبری ست و در مرحله دوم مردم عزیز و فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی که گوش به فرمان رهبری همیشه در صحنه هستند و اجازه نخواهند داد تا دشمن اقدامات شوم خود را عملی کند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی افزود: امروز نیروهای مسلح کشورمان بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از هر زمان دیگری آماده هستند و اجازه تعرض هیچ کشوری را به مرزهای ایران اسلامی را نخواهند داد و جهانیان مصداق عینی را در سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی به مرزهای کشورمان را دیدند.

سردار کوثری در خاتمه ضمن تشکر از فرماندهی لشکر۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) خاطرنشان کرد: لشکر۲۷ محمد رسول ا…(ص) همیشه در مواقعی که نیاز به کمک و همراهی بوده در صحنه حاضر شده است، هم در دوران پرافتخار دفاع مقدس. هم در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و هم در سیل ابتدای امسال در شمال و جنوب کشور. آفرین به این همه اقتدار و عزت شما و این را بدانید که ملت ایران به شما پاسداران افتخار می کنند.

  • منبع خبر : آفتاب