در حالی شرکت عمران پرند مدعی است عدم واریز آورده متقاضیان دلیل تأخیر در تحویل واحدهای مسکن مهر هساست که بخش اعظمی از این متقاضیان سال‌ها قبل آورده خود را واریز کرده‌اند.

به گزارش بسیج پرس، شرکت عمران پرند در واکنش به خبر «چرا مدیران عمران پرند پاسخگوی تأخیرات تحویل مسکن مهر هسا نیستند/ افتتاح مسکن مهر هسا پرند، شاید وقتی دیگر» در متنی آورده است؛

«با توجه به این‌که پروژه‌های مسکن مهر بر اساس دو منبع آورده متقاضی و تسهیلات بانکی ساخته می‌شوند، تأمین نقدینگی در زمان مناسب بسیار حائز اهمیت است و نقش  پررنگی در به اتمام رسیدن پروژه‌ها دارد.

از آنجا که تأمین نقدینگی مورد نیاز توسط متقاضیان به‌موقع و در زمان مشخص محقق نشده، روند اجرایی پروژه‌ها را مختل می‌کند.

حال شایان ذکر است برنامه‌های زمان‌بندی تحویل واحدهای مشخص‌شده توسط گروه اطلاع‌رسانی شهر جدید پرند در شبکه‌های اجتماعی همگی منوط به شرط تأمین منابع مالی و پرداخت سهم آورده متقاضی از سوی متقاضیان کلیه واحدهای مسکن مهر مشخص‌شده می‌باشد».

به گزارش بسیج پرس، در حالی شرکت عمران پرند توپ کم‌کاری در تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر این شهر به‌خصوص پروژه‌های هسا را به زمین متقاضیان می‌اندازد که بخش اعظمی از آورده متقاضیان واحدهای مسکن مهر (هسا پرند) اوایل دولت یازدهم به‌طور کامل واریز شده و واحد آنها هنوز تحویل نشده است.

منبع: تسنیم