نشست معرفتی و بصیرتی با موضوع برسی عملکرد فعالیت منافقین در فضای مجازی و بررسی شفاهی عملیات غرورآفرین مرصاد با حضور جمعی از متخصصان و صاحب‌نظران و به همت بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.

به گزارش بسیج پرس ، نشست معرفتی و بصیرتی با موضوع برسی عملکرد فعالیت منافقین در فضای مجازی و بررسی شفاهی عملیات غرورآفرین مرصاد به همت بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و با حضور جمعی از متخصصان و صاحبنظران از جمله دبیرکل بنیاد هابیلیان، دکتر محمدجواد هاشمی نژاد و جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله سردار محمد اسماعیل کوثری و با حضور رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای دکتر صالحی عمران، معاونت فرهنگی سازمان بسیج اساتید دکتر مرادزاده و معاونت پژوهشی سازمان دکتر شفیعی فر برگزار شد.

بررسی و تحلیل حضور گروهک منافقین در فضای مجازی کشور

محمدرضا جلیلی رئیس مرکز بسیج اساتید دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای در این نشست به اهداف همایش از جمله ۱- ارتقاء و بصیرت معرفتی و سیاسی اساتید بسیجی ۲- نقش اساتید در تبیین مسائل فرهنگی و اجتماعی ۳- آشنایی نسل جوان با حماسه‌های رزمندگان در دفاع مقدس ۴ – تجلیل از خانواده معزز و معظم شهدا اشاره کرد.

بررسی و تحلیل حضور گروهک منافقین در فضای مجازی کشور

جلیلی در ادامه گفت: جریان نفاق همواره در طول تاریخ حضور داشته و آنها از سپاهیان شیطان هستند و از دیدگاه قرآن اینان دروغ گویان هستند و در پشت سوگندهای دروغ پنهان می‌شوند، در ظاهر می‌گویند با مومنان هستیم ولی در باطن با شیاطینند. حضرت امیر(ع) نیز در خطبه ۱۹۴ نهج البلاغه سیمای منافقین را چنین ترسیم می‌نماید: آنان هر روز به رنگ تازه‌ای در می‌آیند و از هر وسیله ای برای فریفتن مردم استفاده می نمایند بد باطن خوش ظاهرند و آنان دارودسته شیطانند.

بررسی و تحلیل حضور گروهک منافقین در فضای مجازی کشور

وی در ادامه و به رسالت و ماموریت این دانشگاه در تربیت نیروی کار ماهر و اشتغال و کارآفرینی در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم اشاره نمود.

بررسی و تحلیل حضور گروهک منافقین در فضای مجازی کشور

لازم به ذکر است در این مراسم از اساتید فرزند شهید و خانواده شهدا و اساتید حاضر در عملیات مرصاد تجلیل شد.