رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: تفاهم‌نامه‌های خوبی با سپاه پاسداران در زمینه ساخت و بهسازی خانه‌های مددجویان در مناطق مختلف به امضاء رسیده است و همکاری کمیته امداد با سپاه ادامه می‌یابد.

به گزارش بسیج پرس «سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، با اشاره به اینکه کمیته امداد در سال‌های اخیر پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه‌های مختلف داشته است، اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به شرایط موجود کشور مردم همواره در کنار کمیته امداد بوده‌اند و در کمک به مددجویان، کمیته امداد را یاری کردند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد با همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توانست در ساخت و بهسازی خانه‌های مددجویان در مناطق مختلف به خوبی انجام وظیفه کند، گفت: تفاهم‌نامه‌های خوبی با سپاه پاسداران در همین راستا به امضاء رسیده و همکاری کمیته امداد با سپاه پاسداران همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی خاطرنشان کرد: در زمان مدیریت مهندس فتاح در این کمیته، خوشبختانه چارچوبی ایجاد شد تا این گروه‌ها به راحتی بتوانند فعالیت خود را در مناطق محروم انجام دهند و همچنان از این گروه‌ها حمایت خواهد شد.