سردار غلامرضا سلیمانی: با راهکارهای اقتصادی تفکر لیبرالی در اقتصاد به نتیجه‌ای نمی‌رسیم ولی با طرح و پیشنهاد راهکارهای اقتصادی مبتنی بر ظرفیت‌های بومی می‌توان به دهان لیبرال ها کوبید چون تامین منافع ملی ایران در گرو عمل به آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر انقلاب است.

به گزارش بسیج پرس، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در نشستی با مجمع بسیج استان بوشهر گفت: مجمع سازمان بسیج مستضعفین، در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی در مرحله تحقق دولت اسلامی تکیه به توان جوانان و نخبگان کرده است.

غلامرضا سلیمانی با اشاره تاثیرات منطقه‌ای و بین‌المللی انقلاب اسلامی ادامه داد: مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت داشته‌ایم که روزی شاه ایران توسط انگلستان منصوب می‌شد و امروزه ناو و کشتی متخلف انگلیسی توسط نظامیان ما توقیف می‌شود.

بسیج با تمام توان خود برای حل مشکلات اقتصادی به میدان آمده است/ به جوانان تکیه کرده‌ایم

سردار سلیمانی با بیان وجود ظرفیت‌های پیشرفت همه جانبه در کشور اظهار داشت: مردم سالاری دینی به برکت انقلاب اسلامی در جمهوری اسلامی برقرار شده است که وجود چهل انتخابات در چهل سال از عمر انقلاب، نمونه بارز آن است که البته تفاوت زیادی با مردم سالاری کشورهای مدعی دموکراسی دارد که با زور و تزویر افراد را انتخاب می‌کنند دارد و این نشان از قوی بودن بعدسیاسی جمهوری اسلامی است.

وی عنوان کرد: در بعد نظامی هم طبق آمار اعلامی از طرف خود کشورهای غربی، ایران اسلامی در رتبه ۸ قدرت‌های نظامی دنیاست و انگلستان در رتبه ۱۲ و این قدرت نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی را می‌رساند که البته در طول تاریخ، هم مردم کشور علی‌الخصوص مردم بوشهر در مقابل بیگانگان مقاومت کردند در حالی که بر خلاف میل حکومت‌های مرکزی بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در امور بسیج تصریح کرد: در بعد فرهنگی چون ریشه‌های فرهنگی مستحکمی مثل رمضان، محرم، اربعین، قدر، ۲۲ بهمن، قدس و .. را داریم همواره پیروز جنگ مکتبی و فرهنگی بوده‌ایم.

سلیمانی اشاره کرد: تفکر لیبرالی در اقتصاد بی‌عدالتی را بوجود می‌آورد که تفکر انقلابی به این مسیر نمی‌رود. یکی از راهکارهایی که به همت بسیج و با همکاری سایر سازمان‌ها به تصمیم نهایی رسیده است، تولید ۴۰۰ هزار مگاوات برق انرژی خورشیدی از طریق خانه‌های روستایی است که دولت خرید تضمینی دارد و همراه با تسهیلات ۱ درصد بهره است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج با تمام توان و ظرفیت‌های خود در میدان عمل، راهکارها را ارائه می‌‎دهد که البته در بعد اقتصادی هم حرف زیادی برای گفتن داریم چون منابع اولیه و نیروی انسانی متخصص در کشور داریم. لیبرال‌ها در الگوهای اقتصادی قائل به خروج مواد اولیه از کشور و ورود کالای تولیدی هستند در صورتی که رهبری، در بحث اقتصاد داد عدالت محوری می‌زنند، عده ای لیبرال گفتند طبیعی است که عده ای زیر چرخ دنده‌های توسعه له شوند.