فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع ) قزوین گفت: دو گروه از بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد (ع) برای ساخت و ترمیم واحدهای مسکونی مناطق سیل زده به استان لرستان اعزام می شوند.

به گزارش بسیج پرس زین العابدین اصل بیگی اظهار کرد: با حضور برگزیدگان گروه‌های جهادی بسیجیان شهرستان قزوین، اردوی جهادی بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد (ع) برای ساخت و ترمیم واحدهای مسکونی مناطق سیل زده به استان لرستان اعزام می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این دو گروه جهادی ساعت ۸ صبح روز جمعه چهارم مرداد ماه از شهر اقبالیه اعزام خواهند شد که یکی از این گروهای جهادی از بسیجیان منطقه اقبال شرقی و دیگری از بسیجیان شهر اقبالیه است.

اصل بیگی بیان کرد: طرح جهاد همبستگی ملی در محلات و مساجد مختلف شهرستان آغاز شده که مردم با کمک‌های نقدی در حال امداد رسانی به سیل زدگان هستند و در کنار گروه جهادی بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد ع نیز با حضور خود به یاری این مردم خسارت دیده خواهند رفت.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین گفت: این گروه‌های جهادی به مدت ۱۰ روز در مناطق سیل زده استان لرستان مشغول خواهند شد و در کنار آن کمک‌های نقدی و مردمی نیز به این منطقه همراه با این گروه ارسال خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر