معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: «اردوهای جهادی» نظیر آن‌چه هم‌اکنون کانون‌های جهادی «صراط الحمید و سحاب» انجام می‌دهند یکی از مصادیق رواج امید در جامعه است.

به گزارش بسیج پرس ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سیما سادات لاری در این بازدید ضمن دلجویی از بیماران و مراجعین، در گفتگو با اعضای گروه جهادی صراط الحمید، نحوه خدمت رسانی و فرایندهای درمانی و آموزشی این گروه را جویا شد و اظهار کرد: «اردوهای جهادی» نظیر آن‌چه هم‌اکنون کانون‌های جهادی «صراط الحمید و سحاب» در این منطقه انجام می‌دهند یکی از مصادیق رواج امید در جامعه است. این اقدامات، روحیه همدلی را بین مردم رواج می‌دهد و یک ارزش گذاری صحیح برای نسل آینده کشور است.

وی افزود: در سال‌های اخیر با اهتمام وزارت بهداشت، ظرفیت‌های بسیاری در حوزه پیشگیری‌های قبل از درمان با تاکید بر حمایت، مشارکت و همدلی همه بخش‌های دولتی و مردمی ایجاد شده که باید از این پتانسیل‌ها به درستی بهره برد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: تاکید وزارت بهداشت در حال حاضر بر پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان و آموزش‌های بهداشتی در این حوزه است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر