معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت: برنامه های مختلفی برای تنظیم قیمت نان مطرح شده است و به زودی با هماهنگی وزارت کشور برای تنظیم بازار این کالا از رییس جمهور دستورات لازم را می گیریم.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، عباس قبادی، معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در همایش معاونین امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در تامین اکثر قریب به اتفاق کالاها توفیق داشتیم که باید این اقدامات به درستی به اطلاع مردم برسد.
وی با بیان اینکه اطلاع از میزان تولید هم در محصولات صنعتی و هم کشاورزی برای رصد به موقع بازار ضروری است، افزود: معاونان بازرگانی سازمان های صمت استانی در جهت پیش بینی و رصد و گزارش میزان تولید و میزان کالاهای استانشان بکوشند تا بتوانیم تصمیمات کارشناسی و به موقع بگیریم.
قبادی گفت: نظارت بر قیمت گذاری در زمان های خاص باید مدنظر قرار بگیرد، مثلا الان زمان بازگشت حجاج است که نظارت بر رستوران هایی که از مهمانان حجاج پذیرایی می کنند باید در نظر گرفته شود.
قبادی در پایان خاطر نشان کرد: شرایط تامین برخی کالاها مانند لاستیک حساس بود که با پیگیری های لازم به حالت عادی بازگشت و کمبودی نداریم.
قیمت مصوب سبوس ۱۲۵۰ تومان است، با همین قیمت که مصوبه تنظیم بازار است جلو می رویم.

  • منبع خبر : تسنیم