فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت:نیروی دریایی سپاه به عملیات فرهنگی و تربیتی راهیان نور اعتقاد دارد و توسعه و گسترش کمی و کیفی این اردوهای پر خیر و برکت را که از انتظارات امام خامنه ای می باشد،در دستور کار دارد.

به گزارش بسیج پرس, سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار نمود. در این نشست صمیمی، سردار تنگسیری با اشاره به موفقیت های نیروی دریایی سپاه در مواجهه و مقابله با بدعهدی ها و کارشکنی های جبهه استکبار، تهدیدها و همچنین تحریم های ظالمانه آنان گفت: با وجود تلاش های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی و دور کردن مردم از یاد دوران پرافتخار دفاع مقدس؛ اردوهای راهیان نور دریایی، آحاد و اقشار مردم را با حماسه ها و رشادت های شهیدان و رزمندگان سرافراز آن در نبردهایی دریایی آشنا می کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از فعالیت های اثربخش و کار ویژه های قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج اذعان داشت: نیروی دریایی سپاه به عملیات فرهنگی و تربیتی راهیان نور اعتقاد دارد و توسعه و گسترش کمی و کیفی این اردوهای پر خیر و برکت را که از انتظارات فرمانده معظم کل قوا می باشد، در دستور کار دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با ارائه گزارشی از حضور نخبگان علمی، فرهنگی، هنری ، سیاسی، دانشگاهیان، استعدادهای درخشان و برخی مسئولین کشور در راهیان نور دریایی؛ بستر جذاب، مهیج و خبرساز خلیج فارس را بهترین فرصت و موثرترین برنامه برای جامعه نخبگانی و فرهیختگان کشور دانست.

سردار تنگسیری در ادامه از برنامه ریزی و آمادگی مناطق پنج گانه نیروی دریایی برای اعزام زائرین راهیان نور به همه سواحل، بنادر، جزایر و آّب های سرزمینی جمهوری اسلامی خبر داد و با اشاره به ویژه برنامه دانشجویی که در منطقه هورالعظیم و شط علی در استان خوزستان برگزار می شود، تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه برای توسعه و تقویت این گونه برنامه ها نیز نهایت همکاری و اقدام های لازم را به عمل می آورد.