فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) گفت: هم افزایی و انسجام نیروهای بسیج استان اردبیل در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) سال گذشته و حضور در عرصه های مختلف نمونه ای بارز از اتحاد و انسجام ملت ایران است.

به گزارش بسیج پرس,سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده در مجمع بسیجیان استان اردبیل که با حضور سردار سلیمانی رئیس مجمع بسیجیان اردبیل برگزار شد اظهار داشت: اردبیل سرزمین نیکان و پاکان و چهره‌های بزرگ و ۳۱۰۰ شهید از جمله شهید باکری و مرحمت بالازاده است.

وی افزود: هم افزایی و انسجام نیرو‌های بسیج استان اردبیل در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) سال گذشته و حضور در عرصه‌های مختلف نمونه‌ای بارز از اتحاد و انسجام ملت ایران است.

وی افزود: حضور مردم ولایتمدار اردبیل در مراسمات ملی و مذهبی و همچنین در مراسم شهید آقایی که به تازگی اتفاق افتاد، مردم عزیز و همیشه در صحنه استان، با وجود تمامی مشکلات و جنگ روانی دشمن همچنان بر آرمان‌های انقلاب پایبند بوده و با قدرت و وحدت ایستاده اند واین مسیر را تا پیروزی مطلق ادامه خواهند داد.

سردار بابازاده به نقش والای بسیج در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان کرد: نیرو‌های بسیجی چه در دوران دفاع مقدس که جان خود را با خدای خویش معامله کردند و چه در جبهه مقاومت اسلامی که با ایثارگری و فداکاری مثال زدنی خود در مقابل استکبار جهانی و تروریست ایستادگی کردند که ما مدیون این عزیزان هستیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) گفت: بسیجیان و رزمندگان عاشورایی استان اردبیل همواره طبق منویات مقام معظم در صحنه‌های مختلف حضور داشته و خواهند یافت و با جان و دل از آرمان‌های امام خمینی (ره) شهدای عزیز و انقلاب اسلامی با جان و دل دفاع خواهند نمود.

وی با بیان اینکه وحدت و یکدلی گفتمان اصلی بسیج است، افزود: تمامی قوه‌ها و آحاد و مردم و در مجموع نظام مقدس بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و یکرنگی است.

بابازاده در خصوص مجمع بسیج استان‌ها نیز گفت: مجمع بسیج مجمع سیاسی نیست و با همفکری و هماندیشی با مسئولان استان‌ها در راستای احصا مشکلات و ارائه راهکار‌ها تلاش می‌کند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اولویت اساسی است و مسئولان فرهنگی باید به این امر اهتمام جدی داشته باشند.