رئیس پلیس امنیت تهران جزئیات دستگیری یکی از اراذل و اوباش متواری پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش بسیج پرس,سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در نشست خبری با اصحاب رسانه به دستگیری یکی از اراذل و اوباش متواری شده اشاره کرد و گفت: چندی پیش یکی از اراذل که اقدام به قدرت‌نمایی می‌کرد با شرب خمر در جنوب غربی تهران در خیابان فلاح به کسبه محل و دست‌فروشان و غرفه‌داران حمله کرده و اقدام به تخریب غرفه و محل کسب آنها کرد.

رئیس پلیس امنیت تهران تصریح کرد: این فرد با ۴-۳ نفر به این غرفه‌داران حمله و با قمه یک نفر را از ناحیه سر و دست مجروح کرد که پرونده به پلیس امنیت ارجاع شد.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه متهم شناسایی و مشخص شد که دارای ۸ فقره سابقه در بحث قدرت‌نمایی، نزاع دسته‌جمعی و فردی، نزاع با سلاح، تصرف عدوانی، شرب خمر، استعمال و فروش مواد مخدر و اخلال در نظم عمومی و سرقت لوازم داخلی خودرو داشته است.

سردار ذوالقدری تصریح کرد: با بررسی‌های اطلاعاتی مخفیگاه این فرد مشخص شد اما این فرد که در بحث خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشت مرتبا جای خود را عوض می‌کرد تا اینکه نهایتا مخفیگاهش در غرب مشخص و شناسایی و دستگیر شد و با حضور شاکیان با قرار بازداشت روانه زندان شد.

سردار ذوالقدری به کشف ۱۲٫۵ کیلو تریاک از مخفیگاه این فرد و مشروبات الکلی خارجی و دو قمه که در دیوار منزل جاسازی کرده بود پرداخت و در پاسخ به پرسش فارس گفت: این متهم چون قبلا سابقه‌دار بود از یک ماه قبل متواری شده بود.

وی در خصوص برخورد دستگاه قضا با مجرمان خاطرنشان کرد:قطعا برخی از مجازاتها بازدارنده نیست و خلاهای قانونی در این خصوص داریم؛ البته در این پرونده هماهنگی با دستگاه قضا انجام شده تا برخورد بسیار قاطعی با متهم صورت گیرد.