فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، در اجتماع عظیم عفاف و حجاب: چه بسا بانوانی که با حجاب زننده خود بسترساز اصلی شکنندگی بنیان خانواده ها، تعمیق اختلافات و در نهایت جدایی و طلاق می گردند.

روز چهارشنبه، اجتماع عظیم عفاف و حجاب به میزبانی ناحیه عماریاسر و مقداد در دریاچه شهدای خلیج فارس با حضور پیشکسوتان، جانبازان، بسیجیان و عموم مردم برگزار شد.
سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص)تهران بزرگ، در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس در خصوص اجتماع عظیم حجاب و عفاف در دریاچه شهدای خلیج فارس اظهار داشت: با توجه به تاکیدات ویژه دین مبین اسلام به مسئله حجاب و عفاف، حضور پرشور بانوان با حجاب کامل در این اجتماع، نشان دهنده پایبندی و پابرجایی مسائل عفاف و حجاب در نظام اسلامی ماست.
وی در ادامه و درخصوص بایستگی های بانوان باحجاب در جامعه ابراز داشت: حضور بانوان باحجاب در این اجتماع پرشور، تبیین گر این مسئله است که آنان بایستی از امنیت کامل در عرصه های اجتماعی برخوردار باشند و با خیالی آسوده به فعالیت های ارزنده خود ادامه بدهند.
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در رابطه با اهمیت جایگاه حجاب و عفاف بانوان در ثبات خانواده ها تصریح کرد: بانوان ایرانی بایستی مبنای امنیت خانواده ها باشند. چه بسا بانوانی که با حجاب زننده خود بسترساز اصلی شکنندگی بنیان خانواده ها، تعمیق اختلافات و در نهایت جدایی و طلاق می گردند. لذا، کسانی که نسبت به حجاب و اهمیت آن بی تفاوتند، آثار سوء این مسئله را در زندگی مشترک با همسر و در تربیت فرزندان خود خواهند دید.
سردار یزدی در پایان خاطر نشان کرد: مردم با حضور در این اجتماع ثابت کردند خواهان توسعه و ترویج فرهنگ حجاب و حیا و عفت برای دختران، زنان و خانوار ها هستند.

  • نویسنده : نیازمند