نماینده آبادان در مجلس با تأکید بر اینکه از ابتدا حامی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان بوده است و هیچگونه مسامحه‌ای در مسیر تصویب آن را نمی‌پذیرد، گفت: نامه امروز برخی نمایندگان مبنی بر مسکوت گذاشتن طرح را امضا نکرده‌ام.

به گزارش بسیج پرس,غلامرضا شرفی نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حمایت از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان گفت: این طرح همواره مورد حمایت من بوده است و به کلیات آن نیز رأی مثبت دادم.

وی با اشاره به لزوم رسیدگی دقیق به اموال مسئولان و مدیران نظام به ویژه در طول دوران مسئولیت‌شان ابراز امیدواری کرد با تصویب هرچه سریع‌تر جزئیات آن از سوی نمایندگان مجلس و تبدیل آن به قانون و اجرای آن شاهد اجرای عدالت در همه سطوح کشور باشیم و اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش افزایش یابد.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه هیچگونه مسامحه، کُندی و خلل در تصویب طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از سوی مجلس و پس از آن در مرحله اجرا از سوی قوای دیگر قابل پذیرش نیست، گفت: نامه امروز تعدادی از نمایندگان به آقای لاریجانی رئیس مجلس مبنی بر تقاضای مسکوت ماندن طرح مذکور را امضا نکرده‌ام و با چنین تقاضایی برای اینگونه طرح‌های ضروری و فوریت‌دار به شدت مخالفم.