مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران معتقد است برداشت استعفا از نامه اوحدی، رئیس این سازمان به شهردار تهران، صحیح نیست.

به گزارش بسیج پرس,مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در واکنش به خبر ارسال نامه سعید اوحدی به پیروز حناچی شهردار تهران و این که اوحدی ادامه حضور خود در این سازمان را منوط به حل کامل مشکلات بودجه‌ای کرده است گفت: حل مشکلات بودجه‌ای سازمان فرهنگی هنری در ماه‌های گذشته از طرق مختلف و در بالاترین سطوح از جمله تشکیل جلسات عادی و فوق العاده هیات امنا پیگیری شده اما تا کنون نتیجه‌ای در بر نداشته است.

مهدی محمدی که با خبرنگار حوزه فرهنگ عمومی خبرگزاری فارس گفت‌وگو می‌کرد، با تایید ارسال نامه اوحدی به حناچی درباره محتوای این نامه اظهار کرد: رییس سازمان فرهنگی هنری همانطور که بارها اذعان کرده مطابق تعهدی که به کارکنان این سازمان دارد باید تمامی مسیرها برای تامین بودجه ی حقوق کارکنان و فعالیت‌های فرهنگی هنری این سازمان را طی کند.

وی تصریح کرد: فرآیند آماده سازی و تصویب بودجه سازمان فرهنگی هنری با دیگر بخش‌های شهرداری تهران متفاوت است. این فرآیند در زمان قانونی خود طی شده به تصویب یازده عضو مجمع از جمله شهردار و رییس شورای اسلامی شهر رسیده اما متاسفانه به دلیل بروز اشتباهاتی آنچه به عنوان بودجه سازمان فرهنگی هنری در شهرداری مطرح شده اختلاف قابل توجهی با واقعیت‌های این سازمان و بودجه مصوب هیات امنا دارد به طوری که پرداخت حقوق پرسنل و عملیات فرهنگی این سازمان را نیز با مشکلات عدیده مواجه خواهد کرد.

محمدی در پاسخ به این سوال که آیا این نامه به منزله‌ استعفای اوحدی است یا خیر گفت: بنده چنین برداشتی از این نامه ندارم. آنچه فعلا اهمیت دارد تلاش برای حل این مسایل در یک زمان کوتاه است.