آئین کلنگ زنی 502 پروژه احداثی و تعمیری ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در منطقه سیل زده شاکریه از توابع سوسنگرد استان خوزستان به دست سردار غیب پرور انجام شد.

به گزارش بسیج پرس,سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور روستای شاکریه از توابع دشت آزادگان درخوزستان در رابطه با اقدامات بسیج در سیل اخیر عنوان کرد: همان طور که قبلا هم اعلام شد بسیج در کل کشور ۲۰۰۰۰ واحد را تقبل کرده است که الحمدالله کار در استانهای مختلف از شمال کشور که مازندران و گلستان باشد تا خوزستان عزیز، لرستان ایلام و حتی بعضی از استان های دیگر مانند خراسان شمالی آغاز شده است.

وی ادامه داد: از مجموع دشت آزادگان و هویزه باید ۱۰۰۰ واحد بازسازی یا احداث شود که این پروژه بین سپاه تهران بزرگ، سپاه استان خوزستان وسپاه استان کرمان توزیع شده است و کار الحمدالله آغاز شده و امیدواریم همان طور که حضرت آقا در خطبه های عید فطر مجددا توجه همگان را رسیدگی به مردم  مخصوصا مردم خوزستان عزیزمعطوف فرمودند، امیدواریم برابر جدول زمانبندی که داریم پیش برویم خوشبختانه در حال حاضر هم از برنامه ها عقب نیستیم.

سردار غیب پرور عنوان کرد: در بعضی مناطق مانند همین شاکریه بعضی از اقلام قرار بود به دست مردم برسد که آقای فرماندار توضیح دادند که خوشبختانه این توزیع شده و فقط تعداد انگشت شماری باقی مانده که ان شاءالله تا چند روز آیندهاین کازر به اتمام می رسد.

پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین  خاطرنشان کرد: با این اوصاف کار مهم تقریبا ۲۸ روستای دشت آزادگان و هویزه مانند سیل بند، سم پاشی، تخلیه آب، تجهیز مساجد و مدارس انجام شده است، پاکسازی منازل هم که در گام اول یک اولویت بود به اتمام رسیده و الان به مرحله ساخت و ساز رسیدیم.

وی در پایان افزود:  ما قرار گذاشتیم در کل کشور بین ۴ تا ۶ ماه باید پروژه را به اتمام که امیدواریم با یاری خداوند بتوانیم طبق برنامه از پیش تعیین شده پیش برویم.

گفتنی است سردار غیب پرور با حضور در منطقه سبحانیه و بررسی مشکلات کشاورزان در خصوص آبیاری زمین های زراعی، دستورات لازم را برای پیگیری مشکل آب و زه کشی زمین های که مورد اعتراض تعدادی از اهالی منطقه بود، صادر کردند.