رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به برگزاری اولین دوره آموزشی پلیس حرفه‌ای، گفت: دیگر با روش سنتی قادر به کنترل و مدیریت ترافیک نیستیم و باید پلیس راهور در این زمینه یک پلیس حرفه‌ای باشد.

به گزارش بسیج پرس,مراسم افتتاحیه کارگاه‌های آموزشی پلیس حرفه‌ای راهور پایتخت با حضور سردار یاوری، سردار رحیمی و سردار مهماندار در باغ پردیس ناجا برگزار شد.

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در مراسم افتتاحیه، بحث آموزش را یکی از دغدغه‌های جدی در فرماندهی فاتب عنوان و اظهار کرد: آموزش اگر به درستی تحقق نیابد تاثیر مستقیم بر ماموریت‌ها خواهد داشت و می‌توان گفت اهداف سازمانی در گروی آموزش است.

رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: در حوزه پلیس راهور فاتب به عنوان پلیسی که بیشترین ارتباط را با مردم دارد و می‌تواند نماد برجسته‌ای از مدیریت و اقتدار ناجا باشد، آموزش از ویژگی مهمی برخوردار است و هرچقدر پلیس حرفه‌ای تر باشد، ماموریت بیشتر و بهتر انجام خواهد شد.

سردار مهماندار به برگزاری اولین دوره آموزشی پلیس حرفه‌ای اشاره و تصریح کرد: دیگر با روش سنتی قادر به کنترل و مدیریت ترافیک نیستیم و باید  پلیس راهور در این زمینه یک پلیس حرفه‌ای باشد.

وی به ویژگی‌های پلیس مقتدر پرداخت و گفت: ما باید در بحث استاندارد سازی رفتار، مدیریت، تناسب اندام و ظاهر و نمود بیرونی ماموران پلیس راهور اقدام کنیم.

این مقام ارشد پلیس راهور تهران بزرگ به آموزش همگانی رؤسای مناطق و مسؤولین تصادفات پلیس راهور به عنوان مربی در مدارس، دانشگاه‌ها و غیره پرداخت و خاطرنشان کرد: صنوف را نیز تقسیم بندی کرده‌ایم و حتی دوره‌های آموزشی برای موتورسیکلت سواران اسنپ نیز لحاظ کرده‌ایم.

وی گفت: علی‌رغم ماموریت‌های متنوع و وقت‌گیری که ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی دارند در بحث آموزش کوتاهی نکرده و آموزش همواره اولویت اول بوده است.